Įdaryti ir apkepti makaronai

Ingredientai: Makaronai - 1 pakelis, Špinatai - 200 gramai, Vištienos faršas - 300 gramai, Grietinė - 2 valgomieji šaukštai, Muskato riešutas - 0.5 arbatinio šaukštelio, Sviestas - 1 valgomasis šaukštas, Fermentinis sūris - 100 gramai.

Faršą pakepiname svieste, paskaniname prieskoniais. Atšildome špinatus, maišome kartu su vištiena, dar įdedame grietinės ir viską šiek tiek pakepinam. Į išvirtus makaronus „Cannelloni“ dedame vištienos įdaro, ne per daug, kad nesuplyštų makaronai. Į sviestu pateptą kepimo indą guldome įdarytus makaronus, gausiai apibarstome tarkuotu fermentiniu sūriu ir kepame 250 C orkaitėje apie 5 - 7 minutes, kol sūris gražiai apskrus. Skanaus :)

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.