Itališkas bulvių košės apkepas

Ingredientai: Bulvės - 800 gramų, Miltai - 150 gramų, Kiaušinis - 1 vienetas, Sūris - 100 gramų, Kumpis - 100 gramų, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Sviestas (formai) - 4 valgomieji šaukštai, Džiūvėsėliai (formai) - 4 valgomieji šaukštai.

Bulves išvirkite su lupena. Palaukite, kol atvės, nulupkite ir sutarkuokite. Įmuškite kiaušinį, pagardinkite druska, pipirais, išmaišykite. Įberkite miltus ir vėl gerai išmaišykite. Bulvių tešlą padalinkite į dvi dalis. Kepimo formą patepkite sviestu, pabarstykite džiūvėsiais (truputį sviesto ir džiūvėsių pasilikite apkepo viršui). Dėkite pusę bulvių tešlos. Ant jos dėkite plonai supjaustytą kumpį, pabarstykite tarkuotu sūriu. Ant viršaus dėkite likusią bulvių tešlą. Apkepą patepkite lydytu sviestu, pabarstykite džiūvėsiais. Paruoštą apkepą kepkite iki 200°C įkaitintoje orkaitėje 20-30 min. Iki kol švelniai apskrus. Sotų apkepą tiekite su lengvomis salotomis ar šviežiomis daržovėmis. Apkepą galima kepti su įvairiu kumpiu, dešra, keptos ar virtos mėsos likučiais.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.