Ką žinote apie vitaminą D? Atlikite testą, pasidalykite įspūdžiais ir laimėkite „Oilesen D3“ prizų! (206)

Partnerio turinys
Maisto papildai „Oilesen D3“ Maisto papildai „Oilesen D3“

Ar žinote, kuo svarbus vitaminas D? O kaip jo galime gauti? Išspręskite linksmą testą ir sužinokite daug įdomybių apie vitaminą D. O jei pasidalysite įspūdžiais ir atsakysite į vieną klausimą – laimėsite šaunių „Oilesen D3“ prizų savo šeimos sveikatai.

Rinksime net 5 laimėtojus, kurių kiekvienas gaus po „Oilesen D3“ maisto papildų rinkinį – net 3 produktus, ir aprūpins organizmą vitaminu D.

*Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Daugiau informacijos apie „Oilesen D3“ maisto papildus skaitykite čia.

Vitamino D svarba kūdikiams, vaikams ir suaugusiesiems

Vitaminas D yra riebaluose tirpus vitaminas, būtinas daugeliui svarbių organizmo funkcijų. Vitaminas D padeda organizmui įsisavinti kalcį ir fosforą. Pakankamas vitamino D kiekis mažina nėštumo komplikacijų riziką.

Kas vyksta, kai trūksta vitamino D? Vaikams gali išsivystyti rachitas (kaulų suminkštėjimas ir susilpnėjimas), sutrikti dantų augimas, dantų emalyje gali atsirasti dėmių. Suaugusiesiems gali išretėti ar suminkštėti kaulai.

Daugiau apie vitamino D svarbą kūdikiams ir vaikams skaitykite:

Rinksime net 5 laimėtojus! Kaip dalyvauti konkurse?

1. Išspręskite testą (visur teisingas – tik 1 atsakymas).
  2. Komentaruose parašykite, kurio fakto apie vitaminą D nežinojote, ir dalyvaukite konkurse, kurio prizas – dalelė sveikatos visai šeimai.

Kas sudaro rinkinį?

Norite įsigyti? „Oilesen D3“ maisto papildų ieškokite Eurovaistinėje.

Žaidimo taisyklės

1. Žaidimo pavadinimas (toliau – Žaidimas): „Ką žinote apie vitaminą D? Atlikite testą, pasidalykite įspūdžiais ir laimėkite „Oilesen D3“ prizų!“
  2. Žaidimo organizatorius (toliau – Organizatorius): UAB „All Media Digital“ (juridinio asmens kodas 304903117; adresas: P. Lukšio g. 23, 09132 Vilnius, el. paštas [email protected]) organizuoja ir vykdo internetinį Žaidimą.
  3. Žaidimo rėmėjas (toliau – Rėmėjas): UAB „Valentis Pharma“, Molėtų pl. 11, 08409 Vilnius.
  4. Laimėtojų skaičius: 5 (penki) laimėtojai.
  5. Žaidimo prizas (toliau – Prizas): 1 (vienas) rinkinys, kurį sudaro: „Oilesen D3“ lašiukai vaikams, „Oilesen D3 Forte“ kapsulės suaugusiesiems su kanapių sėklų aliejumi ir „Oilesen D3“ kapsulės suaugusiesiems su pirmojo spaudimo alyvuogių aliejumi.
  6. Žaidimo prizas į piniginį ekvivalentą ar kitus daiktus nekeičiamas.
  7. Žaidimo prizą steigia ir už jį atsako žaidimo rėmėjas.
  8. Žaidimo rėmėjas rūpinasi prizo perdavimu.
  9. Žaidimo trukmė: 2021 10 04–10 18.
  10. Žaidimo laimėtojų paskelbimo data žaidimo komentarų skiltyje apačioje: 2021 10 19, iki 19.00 val.
  11. Su išrinktu laimėtoju susisieksime asmenine žinute tevu-darzelis.lt paskyroje.
  12. Jei laimėtojas neatsakys per žinutėje nurodytą terminą, vietoj jo bus išrinktas kitas laimėtojas.
  13. Konkurso užduotį galite atlikti tiek kartų, kiek norite, bet laimėtojų atrankoje dalyvauja tik paskutinis pateiktas atsakymas.
  14. Tevu-darzelis.lt pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles.
  15. Skaityti Žaidimo taisykles toliau.

1. Drugelis 7 prieš 5 d.

Pavyko atsakyti į visus klausimus ☺️👌

2. ingridux2016
    ingridux2016 prieš 5 d.

7 iš 7 teisingi😉👍🎁🎁🎁

3. Ccarina
    Ccarina prieš 5 d.

6 iš 7. Vienintelis neteisingas ataakymas:
    Kaip žinoti, kada gaminasi vitaminas D?
    TEISINGAS ATSAKYMAS: Kai mes didesni už savo šešėlį😎

4. lapsa
    lapsa prieš 4 d.

6/7 Nemaniau, kad šešėlis susijęs su vit D

5. tevudarzelis. prieš 4 d.

Konkursas baigtas! Sveikiname nugalėtojas:

● N3ringa
    ● Vikotia
    ● justyteb
    ● tinaa98
    ● vava2020

Su laimėtojomis susisieksime asmeniškai, o likusiems dalyviams linkime neliūdėti, laukti kitų mūsų konkursų ir, be abejo, juose aktyviai dalyvauti

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.