Aguona2023 parašė:
Mamos, o dar pasidalinkit kokias striukes turit šiam siltąjam sezonui? kai nežinia ar +5 ar +15 ryt.
Aš miksuoju, nes neaišku koks tas oras, tai šilta, tai sąlyginai šalta. Patogiausia man dabar softshel kombis, jei šlapia. Jei kiek šilčiau dedu flisinį megztuką ir liemenę, jei visai šilta tik liemenę, jų turim kelias, skirtingo šiltumo.
MonikaTP parašė:
Sveiki, reikia patarimo susiduriam pirma karta taip o dabar dar ir savaitgalis. Pirmadienį iškart lėksim pas gyd, bet neramu ir dabar. 2.5metų vaikas, penktadienį p…
Žinokit man kažkas panašaus - temp. 37.8, 2 dienas viduriavau, pilvas burbuliuoja, maistas atrodo skrandyje stovi .... Aš gėriau smektos, na atrodo jau gerėja 3 dieną (temp nebėra, bet pilvas dar keistas)... Manau kažkoks vieusiukas eina...
Matyt kazkoks virusas - maniškė 6nio nakti išsiveme gerai keletą kartu. Užmigo. 7nį ryte dar biški paveme, bet paskui kaipmir ok viskas. Linksmas aktyvus vaikas, valgyt pati pasiprašė. O va pirmadienį ryte truputį temp turejo 37.2, po pietu 37.8. bet kaip pakilo taip ir nukrito. Jau galvojau viskas ok, šiandien perpiet vel apsiveme ir viduriavo... Ir on top sloga. Tiksliau viskas nuo slogos prasidejo....
Aš tai maisto per prievarta nesiulau, kai nori valgo, nenori nevalgo. Svarbu duodu vandens kad daug gertų. Elektrolitu ji negeria, neina įsiūlyti.smectos irgi ne. Ir enterol snd daviau nes viduriavimas prasidejo.
O pas mus visa puokštė viena po kitos ligos. Balandį darželyje netgi 6 dienos praleistos 🤭
Šiuo metu patvirtintas streptokokas A, 4 paros virš 39, crb 60, tai geriam zinata. Jau dabar atrodo viskas sąlyginai puikiai, bet liko dar 16 dozių išgerti...
Aguona2023 parašė:
Mamos, gal galite rekomenduoti kokie žaislai pati ka dabar jūsų vaikam?
Iš knygų labai mėgsta šias:
Ir kitas Petsono knygas tai pat labai mėgsta.
Knyga labai faina, apie drąsą ir baimes.
Kita knygą Kai aš užaugsiu irgi dievina.
Čia šiuo metu einamiausios. Bet mes kuris laikas ir į biblioteką einam, parsinešam vis naujų knygų.
Žaislų pas mus mažai, duplo, vertingas labai el traukinys, su stotelėm, garsais, galima papildomai bėgių neoriginalių nusipirkt.
Mašinytės visokių tipų ir visas labai mėgsta. Žaidžia ant 2 sujungtų kilimelių iš ikejos su keliais (labai pasiteisinęs dalykas)
keletas dėlionių ir viskas
Pagrindas dažniausiai yra buvimas lauke ant kalniuko žemių vyras sumontavo terasą su užlipimais į ją, joje namelis. Yra milžiniška 'smėlio dėžė', smėlio žaislai, žiedai, supynės ir dviratis. Nebūnam tik name, vis kažko prigalvojam, tai žvėrinčius tai spektakliai, tai kažkokie renginiai, žaidimų aikštelės, baseinas ir tt, derinam pagal orą dažniausiai
Lauraba parašė:
Sveikos. Gal kam jau teko šalinti adenoidus? Ir tai darėte Kauno klinikose? Įdomios patirtys. Ačiū 🫶
Mano vaikui nustatė adenoidus ir išrašė purškalo menesiui laiko. Sakė kad 80% veiksminga ir nereikia operacijos dėl to. Tai dabar naudojam, ar Jums iš kart operaciją pasiūlė?
Šioje interneto svetainėje pateikiama medžiaga yra skirta pažinimui ir informacijai. Jei kiltų klausimų dėl Jūsų ar Jūsų vaiko sveikatos, būtinai pasitarkite su gydytoju ar kitu sveikatos priežiūros specialistu.