2026.06.15 11:56 (prieš 6 d.)
Aš tai džiaugiuos žaislųklubo naudota prenumerata - žaislų vis tiek yra, nes kažkas padovanoja, atiduoda ar pati kokį minkštą žaislą nuperku, ar dėlionę, bet tikrai jų nedaug👌 vis dėlto, nutraukiau prenumeratą, nes ir mažiujei jau tuoj reiks jos amžių atitinkančių žaislų, o nuo sesės likusių neturim, nes nuomavomės😁 dvejų prenumeratų neapsimoka imt, vienos irgi ne, nes kita sesė pyks😁 tai bandysiu dabar rotatoy - ten galima skirtingam amžiui parinkti žaisliukus ir keisti juos tada, kada nori, nebūtinai kartą per mėnesį. Tai bandysiu išrinkt max po du žaislus/veiklas ir žiūrėsim, ar suveiks toks modelis.
O va knygų tai yra nemažai, bet sš to ir norėjau, kad visada būtų pasiekiamos ir skaitomos knygos😉 biblioteką kažkada, manau, prisijaukinsim, bet kiek vėliau. O kol kas "pasileidžiu plaukus" knygynuose ir mėgaujuos, kaip vaikas irgi mėgaujasi jomis. Tiesa, kad būtų draugiškiau aplinkai, pirmiausia išieškau Vintede