Sorų kruopų košė

Ingredientai: Sorų kruopos - 50 gramai, Džiovintos slyvos - 20 gramai, Razinos - 20 gramai, Džiovinti abrikosai - 20 gramai, Pienas - 200 mililitrai, Morkos - 40 gramai, Sviestas - 20 gramai, Medus - 30 gramai.

Suberkite į verdantį pieną gerai nuplautas sorų kruopas, įdėkite sviesto ir virkite, kol sutirštės. Sudėkite smulkintas morkas ir džiovintus vaisius, vėl užvirinkite. Uždenkite dangčiu ir dar 40 minučių įkiškite į orkaitę. Jeigu nėra alergijos, įmaišykite medaus ir patiekite.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.