Susiję straipsniai

Kaip atvėsinti namus be kondicionieriaus? 10 paprastų būdų

Karščiai vargina ne tik lauke, bet ir namuose. Šie paprasti patarimai padės sumažinti temperatūrą be kondicionieriaus.

Fotoepiliatoriai ir jų naudojimas namuose: ar jie tikrai veikia?

Žadami ilgalaikiai rezultatai, skelbiama, kad nereikia reguliariai lankytis grožio salone, gaišti daug laiko. Bet ar fotoepiliatoriai iš tiesų veikia?

Kovo 29-ąją Lietuvoje įvedamas vasaros laikas

Lietuvoje paskutinį kovo sekmadienį, t.y. kovo 29-ąją laikrodžio rodyklės bus sukamos viena valanda į priekį - įvedamas vasaros laikas.

Naujausi komentarai

  1. Neegzistuojantis vartotojas
    prieš 5 m.

    Nuo gimimo jokiu rubu nelyginau, tai visiskai nereikalinga, jei ale nuo bakteriju, nu tai pacios pagalvokit, islyginot, sulankstet - nuo jusu ranku kruva bekteriju, idejot i lentyna, ten pilna ju 🤷 skalbiu su savo rubais, nes nu ir skalbiniu dezes atskiros vaikui neturiu 🤷 naudoju siuo metu melaleuca skalbikli, bet eina i pabaiga,mastysiu apie koki kita turinti nedaug kvapikliu

  2. User has not uploaded an avatar
    pragiedruliai prieš 5 m.

    Mes tai naudojame skalbimo be miltelių prietaisą Aerus. Ten galima dėti labai nešvariems drabužiams miltelių, bet reikia žymiai mažiau, nes ir labai mažas kiekis labai putoja. O šiaip įprastai tai nededam visai skalbiklių. Manau, kad alergiškiems vaikučiams tai tikras išsigelbėjimas.

  3. GretaGreta1
    GretaGreta1 prieš 3 m.

    Sveikos. Ar galima dziovykleje rubelius dziovinti? Ar cia visiskai no go?

  4. Spooky
    Spooky prieš 3 m.

    GretaGreta1 parašė:
    Sveikos. Ar galima dziovykleje rubelius dziovinti? Ar cia visiskai no go?

    Galima, tik rūbus pagadina kartais susitraukia, apsiburbuliuoja

  5. Amadra
    Amadra prieš 3 m.

    GretaGreta1 parašė:
    Sveikos. Ar galima dziovykleje rubelius dziovinti? Ar cia visiskai no go?

    Dziovinu absoliuciai viska - nuo bodziuku iki striukiu, tik vilnos nededu. Man pliusai tame, kad rubai pilnai isdziuna, neuzsilaiko jokia dregme bei dziovykle susiurbia visas dulkes is pluosto. O minusas tai tas, kad kazkiek susitraukia. Del to perku siek tiek didesnius, kad po dziovykles rubai nebutu per mazi 😁