Kaip išsirinkti tinkamiausius kirpčiukus?

Jei norisi pakeisti savo šukuoseną, visai nebūtina nusirėžti plaukus ar kardinaliai pakeisti jų spalvą. Pilnai pakaks tiesiog nusikirpti kirpčiukus ar pasirinkti kitokią jų formą. Ir klysta tos, kurios mano, kad kirpčiukai joms netinka. Greičiausiai, jos tiesiog neatrado joms tinkančio kirpimo.

Jeigu turite tiesius plaukus, kirpčiukai turėtų šiek tiek dengti antakius. Tačiau jei plaukai labai ploni, kirpčiukai atrodys ne itin gražiai, nes susiskaidys į sruogeles. Šios idėjos teks atsisakyti ir garbanotų plaukų savininkėms.

Garbanėms kirpčiukai turėtų būti tokio ilgio, kad juos būtų galima nubraukti į šoną. Bet koks bandymas ištiesinti šiuos plaukus atrodys visiškai nenatūraliai (vienintelė išimtis – jeigu jūsų plaukai garbanojasi ne nuo pat šaknų).

Venkite labai ilgų kirpčių, užsibaigiančių akių lygyje, ypač jeigu jūsų regėjimas nėra labai geras, nešiojate akinius arba kontaktinius lęšius.

Moterims, kurių veido bruožai smulkūs, nerekomenduojami purūs ir išpūsti kirpčiai, nes jie atkreipsį save per daug dėmesio. Aukštoms ir lieso veido moterims geriau vengti tiesių kirpčiukų, nes jie tik dar labiau pabrėš vertikalią liniją, veidas ir kūnas atrodys neproporcingai. Kita vertus, tokia šukuosena idealiai paslėps aukštą kaktą, tiks apvalaus veido merginoms.

Įstriži kirpčiai tiks toms, kurių smakras masyvus, o žandikauliai platūs. Nedidelė asimetrija čia bus kaip tik. Jeigu smakras smailas, labiausiai tiks arkos formos kirpimas t. y. šonuose būtų kirpčiukai bus ilgesni negu per vidurį.

Jeigu plaukai riebūs, geriau vengti tiesių kirpčiukų, nes jie gana greitai praras savo išvaizdą. Jeigu jie vis tiek atrodo būtini, parieskite juos šiek tiek, naudokite specialias plaukų formavimo priemones, kad sudarytumėte lanką.

Plonų ir retų plaukų savininkėms reikėtų rinktis šukuoseną, suteikiančią papildomos apimties. Vis dėlto „plėšytus“ kirpčiukus sau gali leisti tik jaunos merginos, kurios nuolat eksperimentuoja ne tik su plaukais, bet ir su makiažu bei apranga. Kitaip tariant, tokie kirpčiukai turi harmoningai derėti su visuma.

Trumpi kirpčiai šiuo metu labai madingi, tačiau pastebėtina, kad juos galima rinktis tik toms, kurių plaukai tiesūs. Priešingu atveju atsikėlus ryte juos bus labai sunku vėl gražiai sutvarkyti, jie neklusniai styros į visas puses.

Jeigu kirpčiukai jums nusibos, teks kurį laiką pakentėti. Praeis bent pusė metų, kol galėsite ataugusius plaukus surišti gumyte arba įpinti juos į kasą, tačiau plaukų augimo procesą galima šiek tiek paspartinti: darykitės šildomąsias kaukes (pavyzdžiui, su pipirais arba garstyčiomis), trinkite galvos odą konjaku, išbandykite kitus naminių kaukių receptus.

Na, o kad kirpčiukai jums tikrai tiktų ir patiktų, kad dėl savo pasirinkimo vėliau nereikėtų gailėtis, paprašykite ko nors, kas moka dirbti nuotraukų redagavimo programomis, kad juos „pripaišytų“. Jeigu rezultatas tiks, drąsiai keliaukite į kirpyklą!

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!