Kakavinio pyrago receptas

Ingredientai: Miltai - 300 gramai, Braškių uogienė - 2 stiklinės, Grietinė - 2 stiklinės, Kiaušiniai - 2 vienetai, Cukrus - 2 valgomieji šaukštai, Vanilinis cukraus - 1 pakelis, Kakava - 2 arbatiniai šaukšteliai, Soda - 1 arbatinis šaukštelis, Aliejus - 20.

Kiaušinius išsukite su cukrumi, sudėkite grietine nugesintą sodą. Kakavą sumaišykite su miltais, nuolat maišydami pilkite juos į tešlą. Galiausiai supilkite uogienę. Masė turi būti skysta. Supilkite į riebalais išteptą formą ir kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie pusvalandį.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.