Kalafiorų ir brokolių apkepas

Ingredientai: Kalafioras - 0.5 vieneto, brokolis - 0.5 vieneto, Kefyras - 200 mililitrų, Kiaušinių tryniai - 2 vienetai, Sūris - 150 gramų, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Aliejus arba sviestas (formai patepti) - 1 valgomasis šaukštas.

Brokolį ir žiedinį kopūstą išskirstykite žiedynais. Žiedinį kopūstą dėkite į verdantį, pasūdytą vandenį. Pavirkite 1 min. Tuomet sudėkite brokolį. Viską pavirkite dar 1-2 min. Vandenį nupilkite. Daržoves perliekite šaltu vandeniu. Atidėkite. Inde išplakite kefyrą, kiaušinių trynius, pagardinkite druska, pipirais. Įmaišykite pusę tarkuoto sūrio. Kepimo formą patepkite aliejumi, sudėkite apvirtas daržoves. Užpilkite plakiniu. Viršų apiberkite likusiu sūriu. Kepkite iki 200°C įkaitintoje orkaitėje kol apskrus, apie 15-20 min. Puikus apkepas, kuris tiks kaip garnyras prie žuvies, vištienos ar liesos mėsos. Galima tiekti ir kaip pagrindinį patiekalą su šviežiomis daržovėmis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.