Pasunkėjęs kvėpavimas (30)

Pasunkėjęs kvėpavimas Pasunkėjęs kvėpavimas nėštumo metu. iStock.com/UberImages

Dabar, kai auganti gimda spaudžia tavo vidaus organus, gali pastebėti, kad dažniau pradėjo trūkti oro. Tai turėtų padėti:

Sulėtink tempą. Būk realistė įvertindama, ką tu gali, o ko negali padaryti. Visada klausyk savo kūno. Jei koks nors užsiėmimas atrodo per daug varginantis, turėtum susitaikyti su mintimi, kad dabar jis toks ir yra.

Stebėk savo laikyseną. Nesikūprink! Jei išsitiesi ir pečius atloši atgal, tavo plaučiai turės daugiau erdvės orui įkvėpti.

Sutelk dėmesį į kvėpavimą. Susikaupk, giliai įkvėpk ir pajausk, kaip oras per nosį, gerklę keliauja į plaučius – iki pat tavo vaikelio.

Gulėdama pasidėk po galva didesnę pagalvę. Galbūt ir pati pastebėjai, kad naktį kvėpuoji giliau ir ramiau, jei po galva ir krūtine pasidedi didesnę pagalvę.

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 7 m.

  padekit man patarkit,esu nescia 4 savaite bet dar nebuvau pas daktara nes esu isvykusi ,man daznai skauda sonus bet nekraujuoju ar cia viskas gerai? ir nuo pastojimo nekraujavau nei karto ar gerai cia?

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 7 m.

  nemanau, kad yra labai blogai tas skausmas, nes man buvo panasiai... kad laukiuosi suzinojau tik apie 6sav., nezmoniskai pradejo skaudeti ''apacia'' o po keliu dienu ir krutine, pagalvojau, kad isimete koks uzdegimas, tai netgi stipriu vaistu isgeriau, bet kai ir vaistai nepadejo nusipirkau nestumo testa, aciu Dievui viskas gerai ir nieko blogo maziukui nepadariau. Taigi patarciau nesinervinti, kai grisi nueisi pas gydytoja, o jei nekraujuoji, tuomet manau cia tik organizmo zenklas, kad tavyje siuo metu vyksta didziuliai pokyciai... beje sveikinu ir sekmes viskas bus gerai

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 7 m.

  dekui tau labai

 4. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 7 m.

  migleestela parašė:
  dekui tau labai

  kaip sekesi? ka gydytoja sake?

 5. User has not uploaded an avatar
  lanreta5 prieš 5 mėn.

  A
Skelbimai

6,00 €
19 | 11,6 cm
430,00 €
9,00 €