Kalėdiniai skanėstai: „Boružėlės“

Ingredientai: Maži meduoliukai - 20 vienetai, Cukraus pudra - 400 gramai, Aviečių sultys - 3 valgomieji šaukštai, Vanduo - 4 valgomieji šaukštai, Citrinos suyltys - 4 valgomieji šaukštai.

Iš pradžių paruošk avietinį glajų: nusijok pusę cukraus pudros, sumaišyk su dviem šaukštais citrinų sulčių ir tokiu pat kiekiu šilto vandens. Išsuk iki vientisos masės ir maišydama po truputį supilk aviečių sultis. Analogiškai paruošk ir šaltalankių glazūrą. Išdėliok meduoliukus ant sietelio, padenk vieną jų pusę avietine glazūra, o kitą – šaltalankių. Leisk jai sustingti. Storąja peilio ašmenų puse nulupk trečdalį meduolio (kad būtų be glazūros – tai boružėlės galvutė) ir įpjauk jį išilgai (atskirk sparnelius vieną nuo kito). Baik puošti ištirpintu šokoladu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.