Kalėdiniai sviestiniai sausainiai

Ingredientai: Miltai - 500 gramai, Sviestas - 250 gramai, Cukrus - 200 gramai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Vanilinis cukrus - 10 gramai, Kepimo milteliai - 10 gramai.

Kambario temperatūros, minkštą sviestą ištrinkite su cukrumi. Tuomet, kaskart perplakant įmuškite kiaušinius, suberkite vanilinį cukrų. Galiausiai suberkite miltus ir kepimo miltelius, suminkykite tešlą. Tešlos rutulį įsukite į maistinę plėvelę ir 2 valandas palaikykite šaldytuve. Pašaldytą tešlą iškočiokite į maždaug 0,5 cm plonumo lakštą ir formelėmis išspauskite ar pagal trafaretą išpjaustykite sausainius. Juos dėkite ant kepimo popieriaus ir kepkite iki 160C įkaitintoje orkaitėje 10-15 min. Iškeptus sausainius visiškai atvėsinkite. Juos galite glazūruoti. Glazūrai lygiomis dalimis sumaišykite citrinos sultis ir cukraus pudra. Taip pat galite pasidaryti glazūrą ir 1 kiaušinio baltymo ir 250 g cukraus pudros, mišinį plakti iki kol konsistencija bus pakankamai tiršta. Tiek į vieną, tiek ir į kitą glazūrą galima įdėti truputį maistinių dažų. Lengvai paruošiami, skanūs ir dailūs sausainiai, kurie puikiai tiks dovanai!

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.