Kavos pyragas su slyvomis

Ingredientai: Miltai - 250 gramai, Soda - 1 arbatinis šaukštelis, Stipri kava - 200 mililitrai, Rudasis cukrus - 150 gramai, Džiovintos slyvos - 200 gramai, Druska - 1 žiupsnelis, Cinamonas - 1 žiupsnelis, Imbiero milteliai - 1 žiupsnelis, Cukraus pudra - .

Užplikykite stiprią kavą (galima plikyti tiek tirpią, tiek ir įprastinę kavą, rinkitės pagal skonį). Į kavą suberkite cukrų ir gerai išmaišykite. Slyvas nuplaukite ir supjaustykite smulkesniais gabaliukais. Į indą įsijokite miltus, sodą, druską, imbierą ir cinamoną. Į mišinį supilkite kavą ir gerai išmaišykite, turi gautis grietinės tirštumo tešla. Į tešlą įmaišykite slyvas. Tešlą supilkite į aliejumi pateptą formą (22 cm skersmens) ir kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie 20 min. Iškeptą pyragą apiberkite cukraus pudra ar apglaistykite šokoladu. Intensyvaus skonio, labai greitai paruošiamas pyragas.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.