Keksas su vyšniomis ir aguonomis

Ingredientai: Sviestas - 120 gramai, Cukrus - 100 gramai, Vanilinis cukrus - 1 žiupsnelis, Kiaušiniai - 2 vienetai, Miltai - 150 gramai, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Aguonos - 1 valgomasis šaukštas, Vyšnios - 1 sauja.

Iš anksto iš šaldytuvo išimkite kiaušinius ir sviestą. Jie turi būti kambario temperatūros. Kambario temperatūros sviestą išplakite su cukrumi, žiupsneliu vanilinio cukraus iki purios, baltos masės. Įmuškite kiaušinius ir dar kartą labai gerai perplakite. Įsijokite miltus ir kepimo miltelius, permaišykite. Į tešlą įmaišykite aguonas ir miltuose pavoliotas vyšnias (to daryti nebūtina, bet apvoliojus miltuose uogos bus standesnės, geriau laikys formą). Jeigu naudojate šviežias vyšnias, tai kauliukus išimkite, jeigu uogos šaldytos - jas atšildykite. Tešlą supilkite į riebalais pateptą kepimo formą ir kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie 40-60 min. Tikslus kepimo laikas priklauso nuo pasirinktos orkaitės, tad patikrinkite dantų krapštuku. Nesunkiai paruošiamas keksas, kuriame puikiai dera vyšnios ir aguonos!

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.