Keksiukai su skystu įdaru

Ingredientai: Sviestas - 100 gramai, Tamsus šokoladas (70 %) - 200 gramai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Tryniai - 3 vienetai, Kvietiniai miltai - 60 gramai, Cukraus pudra - 100 gramai, Druska - 0.5 arbatinio šaukštelio.

Ištirpinkite šokoladą ir sviestą karšto vandens vonelėje, išmaišykite. Išplakite iki putų kiaušinius, trynius ir cukraus pudrą. Sumaišykite kiaušinius ir šokoladą, suberkite miltus ir druską, vėl išmaišykite. Supilkite į riebalais išteptas formeles ir kepkite įkaitintoje iki 200 laipsnių temperatūros orkaitėje 10 minučių. Kraštai turi apkepti, o vidus likti skystas. Patiekite karštus, šiek tiek pabarstę cukraus pudra.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.