Kepimas ant grotelių: gudrybės ir patarimai

Šiltuoju metu laiku daugelis tikrai mėgstame pasikepti mėsos ar daržovių ant laužo ar grilyje, tačiau, ar žinote, kaip kepsnių skoniu nustebinti šeimą ir draugus? Dalinamės patarimais!


Dūmo kvapas
Tikrai žinote, kad tiek mėsą, tiek daržoves reiktų skrudinti virš žarijų, nes atviroje liepsnoje patiekalai kepa netolygiai - kraštai dega ir anglėja, o vidinė dalis lieka neiškepusi. Kita vertus, jeigu norite intensyvesnio dūmo kvapo ir skonio, tai kepkite virš žarijų, tačiau šone palikite smarkiau degančią malką. Natūralaus medžio malką šonan dėkite ir jeigu kepimui naudojate medžio anglį.

Marinuokite daržoves
Daržovėms taip pat naudokite kepsnių marinatą, tik jas marinuoti reikia ženkliai trumpiau, apie 20 minučių.

Stipresnis skonis
Jeigu norite, kad marinatas ir prieskoniai kepsniuose jaustųsi stipriau, tai papildomai sulaistykite kepsnį ar daržoves prieš pat kepimo pabaigą.

Naminiai marinatai
Juk tikrai norime ir pačios sveikiau valgyti, ir šeimą bei draugus sveikesniu maistu vaišinti, tad marinatus siūlome gaminti namuose. Pagrindinis principas labai paprastas rūgštinis pagrindas (tinka actas, citrinų, laimų ar pomidorų sultys), aliejus ir prieskoniai. Maišykite pačios ir ieškokite jums patinkančio derinio.

 

Negailėkite priekoninių žolelių
Pamąstykite kiek prieskonių naudojate ruošdamos maistą virš viryklės ar orkaitėje ir tą kiekį dvigubinkite ir net trigubinkite! Kepant grilyje ar virš žarijų didžioji dalis prieskonių tiesiog nubyra.

Sultinga mėsa
Ant grotelių kepant vištieną ar liesą jautieną ji neretai būna sausa, ar ne? Atrodo, kad ir išmarinuota ir neperkepta... Iškepus mėsai leiskite jai pagulėti 5-10 minučių, per tą laiką sultys vienodai pasiskirstys, mėsa taps sultinga. Jeigu valgysite vos iškeptą mėsą, tai centre susikoncentravusios sultys iškart išbėgs ir kepsnys taps sausu.

Kambario temperatūros mėsa
Mėsa iškeps tolygiau, jeigu ištraukusios ją iš šaldytuvo pirmiausiai leisite jai sušilti iki kambario temperatūros.

Švarios grotelės
Grotelės aplipę maisto likučiais nuo praito kepimo? Nieko tokio. Pakaitinkite jas virš liepsnos, palikite šiek tiek pravėsti ir tuomet valykite su aliuminio folijos gniužiulu. Ateityje, prieš kepant, groteles patrinkite per pusę perpjautu svogūnu - maistas mažiau prikeps.
 

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.