Keptos bulvės su sūriu ir kumpiu

Ingredientai: Bulvės - 4 vienetai, Kietas sūris - 120 gramai, Kumpis - 70 gramai, Sviestas - 20 gramai, Petražolės - 1 pundelis.

Bulves labai gerai nuplaukite ir nusausinkite, pradurkite šakute odelę keliose vietose. Kepkite 200 laipsnių temperatūros orkaitėje apie valandą, atsargiai perpjaukite per pusę. Arbatiniu šaukšteliu išskobkite minkštimą, ištepkite vidų sviestu. Sūrį supjaustykie mažais kubeliais, apskrudinkite ir supjaustykite kumpį. Bulves pabarstykite druska ir pipirais, įdarykite sūriu ir kumpiu, kepkite orkaitėje dar apie 5 minutes, kol išsilydys sūris. Pabarstykite smulkintomis petražolėmis ir patiekite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.