Kokosinis ryžių pudingas

Ingredientai: Ryžiai - 1 stiklinė, Cukrus - 1 stiklinė, Sviestas - 1 valgomasis šaukštas, Kubeliais pjaustyti mangai - 1 stiklinė, Pienas - 210 gramai, kokosų pienas - 210 gramai, Vanilinis cukrus - 1 pakelis.

Išvirkite ryžius, supilkite į juos pieno, cukraus, kokosų pieno, sviesto, prieskonių ir vanilinio cukraus mišinį, gerai išmaišykite. Kaitinkite, kol užvirs, pavirkite minutę, išjunkite kaitlentę ir sudėkite mangus bei kokoso drožles. Padalinkite į lėkštes ir papuoškite mangaais bei kokoso drožlėmis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.