Kumpio, kiaušinių ir pievagrybių mišrainė

Ingredientai: Alyvuogės - 100 gramai, Kumpis - 200 gramai, Marinuoti pievagrybiai - 100 gramai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Konservuoti kukurūzai - 6 valgomieji šaukštai, Majonezas - 3 valgomieji šaukštai, Druskos, pipirų - 1 žiupsnelis.

Kiaušinius kietai išvirkite, nulupkite ir nupjaustykite kubeliais. Kumpį supjaustykite lazdelėmis, alyvuoges ir grybus perplaukite ir perpjaukite į keletą dalių. Kukurūzus perplaukite. Viską išmaišykite, pagardinkite druska (jos gali ir nereikėti), pipirais, užtaisykite trupučiu majonezo. reitai paruošiama, sodraus skonio, soti mišrainė.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.