Susiję straipsniai

Montessori žaislai: ar jų tikrai reikia?

Laikui bėgant labai išpopuliarėjo Montessori žaislai. Kas tai ir kur jų sėkmės paslaptis?

Arkliukas iš vilnonės kojinės

Arkliukui, kurį galima apsižergti ir juo „joti“, tereikės vilnonės kojinės, šluotkočio, siūlų ir sagų.

Nostalgiška kelionė laiku: 90-ųjų žaislų TOP10

Kviečiame į nostalgišką kelionę laiku ir pristatome 90-ųjų žaislų topą. O vat mūsų laikais buvo žaislai, ar ne?

Naujausi komentarai

  1. rožine
    rožine prieš 10 mėn.

    karolina.stasiukevic parašė:
    Jei kam domina pridėsiu kur pirkome originalą - https://monstriukas.lt/, kiek ieškojome tai kitur po mėnesio vos ne ateina iš Kinijos žaislai, tai trauma vaikams ti…

    man susidaro vaizdas, kad jums čia labiau reikia to žaislo nei vaikui, jei jau galvojat, kad trauma yra laukti
    ir nzn kiek man turėtu smegenys susisukti, kad tokią nesąmonę vaikui pirkti už 70e nesamoningas daiktas, be jokios išliekamosios vertės

  2. Niuni
    Niuni prieš 10 mėn.

    Tai kad būtent taip ir yra, pamišimas dėl tų lėlių yra tarp suaugusiųjų ne vaikų. Vaikams tai eilinis pliušis žaislų dėžėj. Dažnu atveju jiems nei šilta nei šalta.
    70e dėl tokio atsiprašant delno dydžio šūdniekio?
    Dar gi dažnu atveju patys tėvai per daug lepina vaikus, kai vaikas užsinori, bet ko, tai tėvai paspriksi pirštu ir tas daiktas yra. Vaikui nei stengtis nereikia, nei laukti daug. Tai kai tenka žaislo mėnesį palaukti jau trauma🤦
    Aš tikrai nebesuprantu ir kas iš tokios kartos išaugs. Išlepę narcizai.
    Ir tokie žmonės mums senelių namuose užpakalius plaus? Kurie liko traumuoti dėl vaikystėje mėnesį laukto žaislo? Čia rimtai? 🙄🤦

  3. rožine
    rožine prieš 10 mėn.

    Niuni parašė:
    Tai kad būtent taip ir yra, pamišimas dėl tų lėlių yra tarp suaugusiųjų ne vaikų. Vaikams tai eilinis pliušis žaislų dėžėj. Dažnu atveju jiems nei šilta nei šalta.

    voskių suaugusių reikia o tie kurie kuria tokias nesamones tai užsidirba krūvas pinigų irš tokių apkvailintų žmonių o dar verkia lietuviai kaip blogai gyvena, kaip viskas brangu
    matyt aš ne to kirpimo nes nesupratau ir nesuprasiu tokio dalyko aš visiškai nematau skirtumo tarp kiniško ir čia kažkokio org, žaislo matyt ir mano vaikai kito mastymo nes puikiai supranta pinigų vertę jau abu, ir prieš ką pirkdami labai gerai pamasto ar tikrai jo reikia

  4. User has not uploaded an avatar
    Aurumaa prieš 10 mėn.

    Ši tema labai tinka prie kitos temos apie gimstamumo mažėjimą Lietuvoje (ir tubūt apskritai Europoje). Jei tėvai nuolat pasiduoda "mados klyksmui" ir vis perka brangius žaislus, tai aišku, kad negali sau leisti turėti daugiau vaikų.
    Aš manau, kad žaislų reikia išlaukti. Pas mus brangesni žaislai perkami gimtadieniui ar Kalėdoms, bet ir tai nesąmonių neperku bei tokio žaislo nepirkčiau jei ir prašytų.

  5. AkVilke
    AkVilke prieš 10 mėn.

    Tie suage, kurie perksi sau zaislus, tai cia tie vadinami kidults