Laimėkite vilnonę vaikišką FLOKATI antklodę (838)

Partnerio turinys

Kuo geriau išsimiega visi šeimos nariai – tuo diena būna linksmesnė ir darbingesnė.

Linkėdami gilaus, ilgo ir komfortiško miego kiekvieną naktį, dovanojame tris FLOKATI vilnones vaikiškas antklodes „Alpės“. Juk kai vaikas ramiai ir giliai miega, pailsi ne tik jis pats, bet ir tėvai.

Kuo ypatinga FLOKATI vilnonė patalynė?

• Užtikrina sveiką ir gilų miegą, nes ši patalynė turi unikalią savybę - ji „kvėpuoja“, t.y. puikiai praleidžia orą, sugeria ir išgarina drėgmę, tad neatsiklojame, neperšalame, tausojame sąnarius.
  • Antialergiška. Dėl natūralaus riebalo lanolino, kuris dengia vilnos plaukelius, vilnonė patalynė yra puikiai apsaugota nuo nešvarumų, dulkių kaupimosi ir alergiją sukeliančių dulkių erkių veisimosi.
  • Naudinga odai, nes lanolinas ją drėkina, atjaunina, o vilnos plaukelių mikromasažas pagreitina regeneraciją, gerina kraujotaką.
  • Naudojama ištisus metus. Dėl natūralių termoizoliacinių vilnos savybių vasarą ši patalynė vėsina, o žiemą sulaiko kūno šilumą.
  • Lengvai prižiūrima. Vilnonė patalynė dėka lanolino ilgai išlieka švari, joje neprakaituojame, todėl valyti ją reikia retai, vieną kartą per 10-12 mėnesių.
  • Saugi. Natūralios vilnos pluoštas turi apie 20% vandens, todėl ji sunkiai dega.

Laimėkite vilnonę vaikišką FLOKATI antklodę „Alpės“

Komentaruose apačioje parašykite, kuri vilnos patalynės savybė jums atrodo svarbiausia.

Apie FLOKATI vilnonę vaikišką antklodę „Alpės“

Jauki ir šilta dviejų sluoksnių vilnonė antklodė „Alpės“ tinka tiek vasarą, tiek žiemą.

• Antklodės matmenys: standartinis vaikiškas dydis 95x135 cm. (tinka naudoti iki 4 - 5 metų amžiaus, pagal vaiko ūgį).
  • Sudėtis: Naudojamasis paviršius – 100% merinosų vilna. Vilnos plaukas įaustas į tinklelį (tinklelis - 100% poliesteris), kuris yra tamprus ir atsparus trinčiai. Vilnos įaudimo tankis 450 g/m2. Pamušalas 100% medvilnė.
  • Daugiau informacijos: www.flokati.lt/vaikiska-antklode-alpes

Svarbu žinoti

1. Žaidimas vyksta 2020.02.29 – 03 08.
  2. Tris žaidimo laimėtojus, išrinktus burtų keliu, paskelbsime komentaruose apačioje 2020.03.09.
  3. Su laimėtojais susisieksime asmenine žinute TD paskyroje. Jei per žinutėje nurodytą laiką laimėtojas neatsilieps, į jo vietą bus renkamas kitas.
  4. Keisti nuomonę, kuri vilnos patalynės savybė jums atrodo svarbiausia galite tiek kartų, kiek norite, bet burtų traukime dalyvauja tik paskutinis įrašas.

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.