Laimingo vaiko receptas

Virtuvėje, net ir nemėgstantys gaminti, šiek tiek laiko privalo praleisti - juk valgyti, tai reikia. Tad tenka ir su receptais susidurti - stiklinė miltų, pora kiaušinių, šlakelis pieno ir žiupsnis druskos sukuria visai neblogus blynus, ar ne? O kokie šlakeliai ir žiupsneliai sukuria laimingą mažylį?

Laimingam vaikui jums reikės:
100 kg meilės;
100 kg rūpesčio;
500 švelnių paglostymų;
100 kubinių metrų oro pūsti į nubalnotus kelius ir alkūnes;
100 pabučiavimų;
30 stiklinių kantrybės;
8 nemiegotų valandų;
16 valandų gražių žodžių;
6 parodymų pirštu į įdomius objektus, pavyzdžiui, į katytę, šuniuką ir karvytę;
6 gyvūnų garsų, kurie lydi parodymą į katytę (miau miau), šuniuką (au au) ir karvytę (mū mū);
6 didesnių ryšelių juoko;
1 litro juokingų mimikų vaikui pralinksminti;
2 pirštų nosytei sugriebti ir žandukams suspausti;
2 mamos kelių vaikui sodinti;
2 tėčio rankų vaiką kilnoti artyn dangaus;
Žiupsnelio griežtų žodžių;
3 mamos nusivylimo ir nuovargio ašarų (atsargiai, lengva persūdyti!).

Procesas:
Visas sudemąsias dalis atsargiai sumaišome, jas dėlioti galima pagal skonį ir metų laiką arba nuotaiką.
Kuomet susidarys vienalytė masė, tai ją reikia sudėti į savo širdį ir leisti kaisti. Vaikas jau yra širdyje, tai nesirūpinkite, jo papildomai dėti nebereikia. Visada patikrinkite - jeigu girdite vaiko juoką, krykštavimus, tai viskas tvarkoje. Širdį vėl galima atsargiai užverti. Kiek vėliau turi pradėti girdėtis pirmieji vaiko žingsniukai, žodžiai, laikui bėgant iš širdies pradės byrėti piešinukai ir pieštukinės iš jogurto indelių aplipintų makaronais.
Jeigu jaučiate, kad vaiko juokas slopsta, tai pridėkite papildomai visų išvardytų ingredientų - išskyrus du paskutinius. Dėkite tol, kol vaiko šypsena vėl ims skleisti auksinius, švytinčius ir šildančius spindulius.
Iš nurodyto produktų kiekio išeina maždaug viena vieno laimingo vaiko laiminga diena.

Susiję straipsniai

Gražiausios citatos apie mamą

Patys gražiausi, švelniausi, prasmingiausi ir daugiausiai meilės savy talpinantys žodžiai apie mamas...

Gražiausi eilėraščiai mamai

Sakoma, kad gražiausios dainos ir eilės yra apie meilę, o juk mamas mylime tyriausiai, stipriausiai ir ilgiausiai.

Nostalgiška kelionė laiku: 90-ųjų žaislų TOP10

Kviečiame į nostalgišką kelionę laiku ir pristatome 90-ųjų žaislų topą. O vat mūsų laikais buvo žaislai, ar ne?