Lavašas su krabų lazdelėmis

Ingredientai: Lavašas - 1 vienetas, Salotų lapai - 6 vienetai, Agurkas - 1 vienetas, Krabų lazdelės - 5 vienetai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Majonezas - 3 valgomieji šaukštai.

Kiaušinius kietai išvirkite, atvėsinkite, sutarkuokite. Krabų lazdeles atsargiai išsukite. Agurką supjaustykite plonomis juostelėmis. Tą patogiausia padaryti daržovių skustuku. Taip pat galite ir sutarkuokite, tik rankomis šiek tiek tuomet nuspauskite skysčio perteklių. Salotų lapus nuplaukite, palikite apdžiūti ir išpjaukite kietąsias dalis. Lavašą išsukite, patepkite majonezu. Ant vieno krašto dėkite salotų lapų juostą, šalia suberkite tarkuotų kiaušinių juostą, šalia dėkite išsuktų krabų lazdelių juostą, tuomet dėkite agurko juostą. Lavašą atsargiai susukite, suspauskite, įvyniokite į maistinę plėvelę ar foliją, 1-2 valandas palaikykite šaldytuve. Tuomet lavašą supjaustykite gabaliukais ir tiekite. Nebrangus ir skanus užkandis!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.