Lazdelės su šokoladu „Twix“

Ingredientai: Sviestas - 400 gramai, Druska - 1 žiupsnelis, Tirštintas pienas - 2 skardinės, Cukrus - 0.5 stiklinės, Miltai - 2 stiklinės, Pieniškas šokoladas - 300 gramai.

Įkaitinkite orkaitę iki 180 laipsnių. 300 g sviesto supjaustykite gabaliukais ir sudėkite į dubenį kartu su cukrumi, druska ir miltais. Išplakite plaktuvu iki trupinėlių. Sudėkite į riebalais išteptą formą, paspauskite ir kepkite 20 minučių. Sumaišykite 100 g pjaustyto sviesto ir tirštintą pieną, pavirkite pamaišydami ant silpnos ugnies 20 minučių. Ištraukite iš orkaitės pagrindą, atvėsinkite, padenkite karameline mase, o po to - tirpintu šokoladu. Palaikykite šaldytuve 1-2 valandas, supjaustykite ir patiekite.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.