Lietiniai su vištienos ir sūrio įdaru

Ingredientai: Vištienos filė - 300 gramai, Sviestas - 25 gramai, Pienas - 2.5 stiklinės, Miltai - 1 stiklinė, Fermentinis sūris - 100 gramai, Pipirai - 2 žiupsneliai, Druska - 0.5 arbatinio šaukštelio, Muskatas - 2 žiupsneliai.

Sumaišykite lydytą sviestą, pieną, prieskonius ir miltus. Vištienos filė išvirkite ir susmulkinkite, sūrį sutarkuokite. Iš tešlos iškepkite lietinius ir į juos įsukite vištienos ir sūrio, tada apkepkite keptuvėje, kad pastarasis išsilydytų.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.