Liežuvis drebučiuose „Gulbių ežeras“

Ingredientai: Liežuvis - 1 vienetas, Virti kiaušiniai - 2 vienetai, Sultinys - 500 mililitrai, Želatina - 1 valgomasis šaukštas, Krapai - 2 pundeliai, Lauro lapas - 1 vienetas.

Virkite liežuvį apie 2-4 valandas. Iki virimo pabaigos likus valandai, sudėkite morkas, svogūną, druską, likus 10 minučių - lauro lapą. Liežuvį išgriebkite, nuplaukite po šaltu vandeniu ir vėl įdėkite į sultinį, užvirinkite ir virkite 5 minutes, tada išimkite, supjaustykite riekelėmis ir sudėkite į gilią lėkštę. Išbrinkinkite želatiną, sumaišykite su perkoštu sultiniu, pakaitinkite, kol želatina ištirps, supilkite į lėkštę ir padėkite sustingti. Tuo tarpu iš virtų kiaušinių, morkų ir svogūnų, česnakų ir krapų padarykite papuošimus (arba taip, kaip nuotraukose, arba pasitelkite savo fantaziją). Viską gražiai išdėliokite, palaukite, kol galutinai sustings, ir patiekite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.