Makaronų salotos su paprikomis ir pomidorais

Ingredientai: Makaronai - 400 gramai, Pomidorai - 4 vienetai, raudonoji paprika - 1 vienetas, Sūris - 40 gramai, Česnakas - 1 skiltelė, Sviestas - 100 gramai, Mairūnas - 0.5 arbatinio šaukštelio, Druska - 1.5 arbatinio šaukštelio.

Išvirkite makaronus, pomidorus nuplikinkite ir supjaustykite. Sugrūskite česnaką ir apkepkite svieste kartu su paprika, sudėkite pomidorus, mairūnus, druską. Troškinkite, kol sutirštės. Užpilkite šiuo padažu makaronus ir pabarstykite tarkuotu sūriu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.