Manų kruopų pudingas su uogomis

Ingredientai: Pienas - 500 mililitrai, Cukrus - 7 valgomieji šaukštai, Manų kruopos - 65 gramai, Varškė - 125 gramai, Citrinos sultys - 2 valgomieji šaukštai, Citrinos žievelė - 1 valgomasis šaukštas, Mėlynės - 250 gramai.

Pieną užvirinkite su 5 šaukštais cukraus, maišant supilkite manus ir pavirkite 5 min. Trynį atskirkite nuo baltymo, sumaišykite su varške, 1 šaukštu citrinos sulčių ir citrinos žievele, įsukite į dar karštą manų košę. Baltymą pasūdykite, išplakite ir įmaišykite į pravėsusį pudingą. Dėkite į šaltu vandeniu pavilgytą (reikės išversti į lėkštę) didesnį indą ar mažus indelius ir palikite šaldytuve. Patiekite su uogomis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.