Meduoliai su kefyru

Ingredientai: Soda - 1 arbatinis šaukštelis, Miltai - 2.5 stiklinės, Medus - 1 valgomasis šaukštas, Kiaušinis - 1 vienetas, Kefyras - 350 mililitrų, Cukrus - 1 stiklinė, Aliejus - 3 valgomieji šaukštai, Kiaušinio baltymas - 1 vienetas, Cukrus - 3 valgomie.

Kiaušinį ir vieną papildomą trynį (baltymo reikės glajui) sumaišykite su medumi cukrumi ir išplakite. Tuomet supilkite kefyrą ir aliejų. Vėl lengvai išplakite. Tuomet įsijokite su soda sumaišytus miltus. Miltų gali reikėti mažiau arba daugiau. Suminkykite minkštą tešlą. Gautą tešlą iškočiokite į storoką 1-2 cm storumo lakštą. Iš jo formele ar nedidele stiklinėle išspauskite apskritimus. Juos dėkite ant kepimo popieriumi išklotos skardos, paliekant tarpelius. Kepkite iki 180-190°C įkaitintoje orkaitėje apie 25 min. Kol kepa meduoliai, pasiruoškite glajų. Pasiliktą baltymą išplakite su 3 šaukštais cukraus iki kol cukrus ištirps, o tūris padidės. Nereikia plakti iki standžių putų. Meduoliams iškepus juos išimkite iš orkaitės (orkaitės neišjunkite), greitai aptepkite pasiruoštu glajumi (jo turėtų užtekti dviems glazūravimo sluoksniams) ir grąžinkite į orkaitę dar 10 min. Labai skanūs, minkštučiai meduoliai! Į tešlą papildomai galima įdėti meduolių prieskonių arba kakavos, tuomet gausis šokoladiniai meduoliai.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.