Mėsytė su sūrio ir grybų padažu

Ingredientai: Kiauliena - 1 kilogramas, Grybai - 400 gramai, Lydytas sūris - 300 gramai, Pomidorų pasta - 3 valgomieji šaukštai.

Supjaustykite mėsą 2 cm dydžio kubeliais ir pamaišydami kepkite keptuvėje ant vidutinio stiprumo ugnies maždaug 20-25 minutes. Kol mėsa kepa, nulupkite grybus (bet kokius), sudėkite į puodą, užpilkite verdančiu vandeniu ir virkite ant vidutinio stiprumo ugnies 10-15 minučių. Grybus nusunkite, supjaustykite, sudėkite į mėsą, įpilkite pusę stiklinės grybų nuoviro, įdėkite pomidorų pastos, išmaišykite ir truputį patroškinkite. Įberkite druskos, pipirų, mėgstamų prieskonių, troškinkite dar 15 minučių. Sudėkite sūrį ir maišykite, kol išsilydys. Troškinys paruoštas! Patiekite su ryžiais, makaronais arba bulvėmis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.