Morkų salotos su burokėliais ir obuoliais

Ingredientai: Obuoliai - 2 vienetai, Morkos - 400 gramai, Graikiniai riešutai - 1 sauja, Moliūgų sėklos - 1 sauja, Actas - 1 arbatinis šaukštelis, Alyvuogių aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Kalendra - 1 pundelis, Druska - 2 žiupsneliai, Malti juodieji pipi.

Stambiai sutarkuokite nuskustas morkas, pusę virto arba žalio burokėlio, supjaustykite obuolius. Sumaišykite su smulkintais riešutais, moliūgų sėklomis bei kalendra. Užberkite prieskonių pagal skonį ir apšlakstykite acto ir aliejaus mišiniu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.