Nekeptas meduolių, grietinės ir bananų pyragas

Ingredientai: Meduoliai - 500 gramai, Grietinė - 500 gramai, Bananai - 2 vienetai, Cukraus pudra - 100 gramai, Riešutai (graikiniai arba lazdynų) - 1 stiklinė.

Cukraus pudrą sumaišykite su grietine. Meduolius supjaustykite 3-4 mm plonumo riekutėmis, bananus supjaustykite dar ploniau - 1-3 mm riekutėmis. Riešutus susmulkinkite ir apskrudinkite sausoje keptuvėje be jokių riebalų. Meduolius sudėkite į grietinę ir palikite 10-15 min. pamirkti. Dubenėlį išklokite maistine plėvele. Sluoksniais dėliokite meduolius su grietine, tuomet bananus, užberkite riešutų ir vėl kartokite. Šitaip susluoksniuokite visą desertą. Gerai suslėkite ranka, viršų taip pat apdenkite maiste plėvele ir laikykite šaldytuve pernakt. Kitą dieną nuimkite viršutinį maistinės plėvelės sluoksnį, prispauskite lėkštę ir į ją išverskite susislėgusį pyragą. Paruoštą pyragą galite apglaistyti šokoladu, papuošti šviežiomis uogomis ar vaisiais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.