Nuostabūs ir paprasti kokosiniai sausainiai - „macaroons“

Ingredientai: Kokosų drožlės - 400 gramų, Saldintas kondensuotas pienas - 400 gramų, Vanilės ekstraktas - 4 lašai, Didelių kiaušinių baltymai - 2 vienetai, Druska - 1 žiupsnelis.

Kokosų drožles sumaišykite su kondensuotu pienu ir vanilės ekstraktu. Palikite pabrinkti. Kiaušinių baltymus su druska išplakite iki standžių putų (pavertus indą jos turi likti savo vietoje). Atsargiai įmaišykite plaktus baltymus į kokosinę masę. Ant kepimo popieriumi išklotos skardos dėkite po 2 šaukštelius sausainių masės. Kepkite iki 160°C įkaitintoje orkaitėje apie 25-30 min. Iki kol truputį apskrus. Sausainiai skanūs ir be papildomų priedų, tačiau jie bus dar geresni, jeigu juos glazūruosite lydytu šokoladu. Šie sausainiai labai skanūs, tiesiog tirpstantys burnoje, be to jiems nereikia miltų.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.