Omleto keksiukai su kumpiu

Ingredientai: Kiaušiniai - 4 vienetai, Pienas - 120 mililitrų, Sūris - 150 gramų, Svogūnas - 70 gramų, Kumpis - 150 gramų, Paprika - 0 vienetų, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Aliejaus (kepimui, formelėms patepti) - 3 valgomieji šaukštai.

Svogūną ir kumpį smulkiai supjaustykite ir apkepinkite aliejuje iki kol svogūnas suminkštės. Papriką supjaustykite kubeliais. Sūrį sutarkuokite. Kiaušinius išplakite su pienu, pagardinkite druska, pipirais. 6 keksiukų formeles patepkite aliejumi, dėkite kepinto kumpio ir svogūno, paprikų, berkite sūrio, pilkite kiaušinių plakinio. Kepkite iki 180-190C įkaitintoje orkaitėje 20-25 min. Labai skanūs keksiukai, kurie puikiai tiks pusryčiams. Skanūs ir šalti. Galite pagardinti įvairiais priedais - apvirtomis ar apkepintomis daržovėmis, svogūnų ar česnakų laiškais, žalumynais, lašiša, įvairiais mėsos, dešros likučiais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.