Omleto suktinukas su vištienos įdaru

Ingredientai: Kiaušiniai - 8 vienetai, Viščiuko kepenėlės - 100 gramai, Rūkyta vištiena - 100 gramai, Sviestas - 20 gramai, Aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Svogūnas - 1 vienetas, Petražolės - 1 valgomasis šaukštas.

Kepenėles gerai nuplaukite ir padalinkite į 2 arba 3 dalis, vištienos filė supjaustykite gabaliukais. Keptuvėje ištirpinkite sviestą ir įpilkite truputį aliejaus. Apkepkite vištieną, išimkite į lėkštę. Tuose pačiuose riebaluose apkepkite ir kepenėles su svogūnais, įberkite druskos ir pipirų (pagal skonį). Išimkite į atskirą lėkštę. Kiaušinius išplakite, įberkite petražolių, pipirų ir druskos, supilkite į keptuvę. Kai omletas sutirštės, o jo apačia švelniai parus, į vidurį sudėkite kepenėles ir vištienos filė. Omleto kraštus užlenkite taip, kad jie uždengtų įdarą.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.