Orkaitėje keptas viščiukas

Ingredientai: Viščiukas - 1 vienetas, Rupi druska - 1.5 kilogramo, Česnakas - 2 skiltelės, Čiobrelis - 1 valgomasis šaukštas.

Viščiuką nuplaukite ir nusausinkite, prikimškite česnako skiltelėmis, čiobreliais, smulkintais laurų lapais ir juodaisiais pipirais. Į kepimo indą supilkite ketvirtadalį druskos, ant jos dėkite viščiuką, tada ant viršaus berkite visą likusią druską. Viščiukas turi būti uždengtas maždaug 1 cm storio druskos sluoksniu. Uždenkite folija ir kepkite 150 laipsnių temperatūros orkaitėje 2 valandas. Sukietėjusią druskos plutą nuimkite peiliu taip, kad nepažeistumėte viščiuko odos. Patiekite su daržovėmis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.