Orkaitėje kepti šonkauliukai

Ingredientai: Kiaulienos šonkauliai - 500 gramai, Sojos padažas - 100 mililitrai, Pomidorų padažas - 200 mililitrai, Ryžių actas - 60 mililitrai, Rudasis cukrus - 1 valgomasis šaukštas, Česnakai - 1 skiltelė, Medus - 1 valgomasis šaukštas, Vanduo - 50 mili.

Kiaulienos šonkauliukus įtrinkite česnaku ir aptepkite medumi, apibarstykite cukrumi. Užpilkite acto, sojos padažo, pomidorų padažo ir verdančio vandens mišiniu. Pamarinuokite kambario temperatūroje 2-3 valandas. Kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie 50 min.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.