Paprastas baklažanų ir pomidorų apkepas

Ingredientai: Nedideli baklažanai - 2 vienetai, Pomidorai - 2 vienetai, Mocarela sūris - 50 gramai, Česnakas - 1 skiltelė, Džiovintos prieskoninės žolelės - 1 žiupsnelis, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Aliejus - 2 valgomieji šaukštai.

Baklažanus ir pomidorus supjaustykite ganėtinai storomis riekelėmis. Česnaką stambiai supjaustykite. Sūrį supjaustykite plonesnėmis riekelėmis. Daržoves ir sūrį gražiai sudėliokite aliejumi pateptame kepimo inde. Pabarstykite česnakais, druska, pipirais, džiovintomis prieskoninėmis žolėmis, apšlakstykite aliejumi. Kepkite iki 220C įkaitintoje orkaitėje apie 20 min. Patiekiant pabarstykite šviežiu baziliku arba petražolėmis. Skanu ir kaip garnyras, ir kaip pagrindinis patiekalas.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.