Paprastas pyragas su braškėmis

Ingredientai: Miltai - 350 gramai, Kepimo milteliai - 1.5 arbatinio šaukštelio, Cinamonas - 1 arbatinis šaukštelis, Druska - 1 žiupsnelis, Sviestas - 100 gramai, Cukrus - 0.75 stiklinės, Pienas - 2 valgomieji šaukštai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Braškės - 30.

Inde sumaišykite persijotus miltus, cinamoną, druską ir kepimo miltelius. Kitame inde išplakite kambario temperatūros sviestą (truputį pasilikite formai patepti) su cukrumi iki baltos, purios masės. Supilkite pieną, įmuškite kiaušinius ir gerai perplakite. Įsijokite miltų mišinį ir vėl perplakite. Kepimo formą (22-24 cm skersmens) ištepkite sviestu, supilkite tešlą. Šiek tiek įspausdami sudėliokite perpus perpjautas braškes. Kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie 30-35 min. Iškeptą pyragą galima apiberti cukraus pudra. Tinka tiekti su ledais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.