Pievagrybiais kimštos paprikos

Ingredientai: paprikos - 4 vienetai, Pievagrybiai - 250 gramai, Džiūvėsėliai - 6 riekės, Grietinė - 4 valgomieji šaukštai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Sojos padažas - 4 valgomieji šaukštai, Svogūnas - 1 vienetas.

Paprikų viršūnėles nupjaukite, išimkite sėklas. Džiūvėsius aptepkite grietine, o kai truputį suminkštės - sumaigykite šakute. Į šią masę sudėkite kiaušinius, pakepintus svogūnus, žalumynus, grybus ir supjaustytas paprikų viršūnėles, įberkite druskos, paskaninkite padažu ir viską išmaišykite. Prikimškite paprikas. Sudėkite į riebalais išteptą kepimo formą, kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie 45-50 minučių. Vis palaistykite išsiskyrusiomis sultimis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.