Prancūziški šokoladiniai sausainiai

Ingredientai: Miltai - 160 gramų, Kakava (karti) - 40 gramų, Soda - 0.5 arbatinio šaukštelio, Druska - 1 žiupsnelis, Šokoladas (kartus) - 100 gramų, Sviestas - 8 valgomieji šaukštai, Cukrus - 100 gramų, Kiaušinis - 1 vienetas.

Inde sumaišykite persijokite indus, kakavos miltelius, sodą, druską, Įmaišykite nedideliai gabaliukais supjaustytą šokoladą. Atskirame inde išplakite sviestą ir cukrų iki purumo. Įmuškite kiaušinį, perplakite. Į šią masę dalimis, permaišant įmaišykite sausą miltų mišinį. Suminkykite tešlą. Tešlą padalinkite į dvi dalis. Iš kiekvienos dalies suformuokite po volelį. Juos įsukite į sviestinį popierių ar maišelį ir padėkite į šaldytuvą 3 val. (galima laikyti iki 3 dienų). Pašaldytus volelius pavoliokite cukraus pudroje, supjaustykite maždaug 1 cm pločio sausainiais. Juos, palikdami tarpus, nes sausainiai kepdami dar truputį išsiplės, sudėkite ant kepimo popieriumi išklotos skardos. Kepkite iki 160°C įkaitintoje orkaitėje apie 12 min. iki kol sutvirtės. Iškeptus sausainius sudėkite ant grotelių ir palikite atvėsti 5-10 min. Nuimkite nuo grotelių ir palikite visiškai atvėsti lėkštėje. Šie sausainiai traškūs išorėje ir minkšti viduje. Labai skanūs, labai šokoladiniai! Papildomai į tešlą galima įdėti riešutų, nutarkuotos apelsinų žievelės, smulkiai supjaustytų, džiovintų abrikosų.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.