Pyragas su citrininiu įdaru

Ingredientai: Margarinas/sviestas - 200 gramai, Grietinė - 1 stiklinė, Miltai - 3 stiklinės, Citrina - 1 vienetas, Cukrus - 1 stiklinė.

Sutarkuokite margariną, sumaišykite su grietine ir miltais, išminkykite tešlą ir padėkite pusvalandžiui į šaldytuvą. Citriną nuplikinkite verdančiu vandeniu, sutarkuokite kartu su žievele, sumaišykite su cukrumi. Padalinkite tešlą į dvi dalis: iškočiokite vieną lakštą, išklokite juo kepimo formą, sudėkite įdarą ir pridenkite antru lakštu. Pabadykite šakute (tešlą galima ir tiesiog sutarkuoti, bet iš pradžių tokiu atveju reikėtų palaikyti šaldiklyje). Kepkite 25-30 minučių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.