Pyragas su įdaru „Paršelis“

Ingredientai: Vanduo - 160 mililitrai, Aliejus - 2 valgomieji šaukštai, Miltai - 250 gramai, Druska - 1 arbatinis šaukštelis, Cukrus - 0.5 arbatinio šaukštelio, Mielės - 20 gramai, Konservuoti ananasai - 300 gramai, Fermentinis sūris - 100 gramai, Virta ar.

Iš miltų, aliejaus, vandens, druskos, cukraus ir mielių užminkykite tešlą, palikite iškilti. Mėsą supjaustykite, sūrį sutarkuokite. Viską sumaišykite su ananasais, pomidorų padažu, majonezu ir picos prieskoniais. Iškočiokite tešlą, formuokite pyragą, sudėkite įdarą, užspauskite kraštus, patepkite kiaušinio plakiniu ir kepkite vidutinio karštumo orkaitėje, kol iškeps tešla (maždaug 20 minučių).

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.