Riešutų sviesto sausainiai

Ingredientai: Riešutų sviestas - 500 gramai, Cukrus - 400 gramai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Soda - 9 gramai, Druska - 1 žiupsnelis, Vanilės ekstraktas - 5 lašai, Aliejus - 2 valgomieji šaukštai.

Inde sumaišykite riešutų sviestą su cukrumi iki vienalytės masės, tuomet po vieną įmuškite kiaušinius kaskart gerai permaišykite, tuomet įmaišykite sodą, druską, lašinkite vanilės ekstrakto. Tešlą atidalinkie į 35-40 maždaug vienodo dydžio kamuoliukų. Juos dėkite ant kepimo popieriumi išklotos ir riebalais pateptos skardos. Kiekvieną kamuoliuką įspauskite šakute - ir vertikaliai, ir horizontaliai, kad gautųsi grotelės. Sausainius kepkite iki 175 laipsnių pagal Celsijų įkaitintoje orkaitėje apie 8-10 min. Tiekite su pienu. Bus dar skaniau, jeigu naudosite vieną stiklinę balto ir vieną rudojo cukraus, papildomai galima įdėti smulkintų riešutų.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.