Salotų užkandėlės „Braškės“

Ingredientai: Bulvės - 6 vienetai, Silkė - 1 vienetas, Svogūno laiškai - 1 pundelis, Sezamo sėklos - 1 valgomasis šaukštas, Alyvuogių aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Burokėlis - 1 vienetas.

Bulves išvirkite, atvėsinkite, nulupkite, stambiai sutarkuokite, pabarstykite druska ir pipirais. Pašalinkite ašakas iš silkės, žuvį supjaustykite mažais gabaliukais. Susmulkinkite svogūnų laiškus. Iš bulvių masės darykite nedidelius paplotėlius, į vidurį įdėkite silkės, svogūnų laiškų, užspauskite kraštelius ir formuokite kaip braškes. Išspauskite burokėlio sultis. Įmerkite bulvines užkandėles ir ištraukite (ilgai laikyti nereikia, nes greitai prisigeria sulčių). Pavoliokite alyvuogių aliejuje ir pabarstykite sezamų sėklomis. Papuoškite žalumynais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.