Šiltosios vištienos salotos

Ingredientai: Salotos - 100 gramai, Vištienos filė - 150 gramai, Kriaušės - 1 vienetas, Alyvuogių aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Citrinos žievelė - 0.5 arbatinio šaukštelio, Čiobreliai, džiovinti - 1 žiupsnelis, Raudonėliai (Oreganas) - 1 žiupsnelis, Roz.

Išvirtą vištienos filė supjaustyti juostelėmis. Supjaustyti arba suplėšyti salotų lapus. Ištirpinti sviestą keptuvėje ir pakepinti kriaušės skilteles. Į lėkštę sudėti kriaušes, ant kriaušių – salotas, vištieną. Viską pabastyti prieskoniasi ir apšlakstyti alyvuogių aliejumi.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.