Gražienė Rima

Įstaigos, kuriose dirba:
Vaisingumo klinika (Klaipėda)
Šermukšnių g. 1, , Klaipėda

Atsiliepimai

 1. Romenuke
  Romenuke prieš 2 m.

  Girdėjau ir aš gražiu dalykų,ir tikrai buvo viskas gerai.Bet šiandiena ji man piktai ataskė į kl.tad biškis sudvėjojau ar operuotis? noriu paklausti ,tu kurios tikrai jau ilgokai pas ją lankos,koks ji žmogus?

 2. Romenuke
  Romenuke prieš 2 m.

  spindule parašė:
  Super gydytoja!!! Visada teigiamu emociju duoda! Man ir operacija ji dare. Ir jos deka pagaliau pastojau! Ir paklaust jos visad gali. Na tikrai tik 10 balu jai!

  O jus pas ją lankotės klinikoje ar ligoninėje?

 3. laukimass
  laukimass prieš 2 m.

  as pas ja lankausi klinikoje, beto kita sestadieni einu tartis del operacijos, kaip gydytoja ji man patiko

 4. Romenuke
  Romenuke prieš 2 m.

  Galiu drąsiai pasakyt,nuostabi gyd.ir atsakinga. Tikrai rūpestinga.Labai slaugė ir prižiūrėjo išoperavus. Nuostabus kolektyvas jūrininkų ligoninėje ginekologijos sk. Esu be galo patenkinta.Ačiū gyd.Gražienei.

 5. Teside
  Teside prieš 1 m.

  Nuostabi gydytoja. Lankausi pas ja VK, bet spalio men Jurininkose atliko histeroskopija, o lygiai pries savaite laparoskopija. Buvo reikalu su manim, parode net operacijos nuotraukas, kaip buvo ir kaip sutvarke viska. Labai rupestinga, konkreti, aiskiai kalbanti. Man patinka ji ir rekomenduoju kitoms.
  Jurininku ginekologijos skyriaus personalas irgi nuostabus. Tiek gydyotojai, tiek sesutes, tiek valytojos. Visi malonus, paslaugus, visada pasiruose padeti.