Šklėrius Kęstutis

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus gimdymo namai
Tyzenhauzų g. 18A, LT-02106, Vilnius
Užimamos pareigos: Akušeris ginekologas

Atsiliepimai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 2 mėn.

  Ilgasmilga parašė:
  Taip, vakar buvau susitikime su gyd., nes man jau terminas ir paklausiau tiesiai , kaip yra, jei mokama į kasą. Jis sako aš gaunu 70eu, kitko imt negaliu (nesako ne…

  Jau geriau tegu nevažiuoja, jei prieš tai dirbo visą parą ir priėme 12 gimdymų, bei 4 cezarius atliko ... Visi žmonės, ir yra galimybių ribos.

 2. Ilgasmilga
  Ilgasmilga prieš 2 mėn.

  Na tai aš galiu pasakyt kaip man buvo, nes jau savaitė kaip turim dukrytę. Mane paguldė į pataloginį, nes buvo 41 savaitė ir daktaras norėjo kad būčiau stebimą, o jo darbo metu skatinamas gimdymas. Bet ne visada gi turi vykt pagal planą Sąrėmiai prasidėjo po apžiūros rytą tik paguldytai stebėjimui. Taigi vakare mane perkelinėjo į gimdyklą, o aš parašiau daktarui, kad keliauju į gimdyklą. Kol iš vieno skyriaus nukeliavau į kitą, kol gimdykloj susitvarkėm, daktaras jau buvo šalia. Ir šalia jis buvo aštuonias valandas. Daug pasakojo, kalbėjo, kalbino, pasakojo kaip viskas vyks. Gimdymo pabaiga buvo kitokia, nei visi tikėjomės, stojo gimdymo veikla, vaikui prasidėjo tachikardija, paskui tonai krito, daktaras pajungė visą komandą, vadovavo, nors matės, kad pats pergyvena ar pasibaigs šitas gimdymas be intervencijų. Laimei, pagimdžiau pati. Kol stūmiau, jau buvo iškviesta neonatologė, kuri atsiurbinėjo mūsų kūdikį, dėjo deguonį ir padarė viską, kad bėgtų džiaugsmo ašaros ir mamai ir tėčiui. Po gimdymo gydytojas dar buvo su mumis, ir išvyko prieš mus perkeliant į palatą. Lankė kiekvieną dieną. Grįžus namo, skambino ir teiravosi kaip mes, konsultavo dėl mano gijimo. Taigi taip, sumokėjom gimdymo namams pagal sutartį nurodytą sumą, tačiau tai, kaip buvo rūpinamasi ir kaip reaguota į kylančią situaciją, man atrodo verta daug daugiau. Aš asmeniškai ir vėl prašyčiau, kad gimdymą priimtų šis daktaras. Ir va būtent , kai esi viena iš dvylikos jo darbo metu yra vienaip, o kai daktaras su tavim nuo iki, ir niekur neskuba ir visas dėmėsys šiam gimdymui, tai suteikia saugumo. Tokia mano patirtis.

 3. Linutt
  Linutt prieš 2 mėn.

  Ilgasmilga parašė:
  Na tai aš galiu pasakyt kaip man buvo, nes jau savaitė kaip turim dukrytę. Mane paguldė į pataloginį, nes buvo 41 savaitė ir daktaras norėjo kad būčiau stebimą, o j…

  Džiugu kad viskas baigėsi gerai aš irgi butent tokią pusę šio gydytojo, visiškai atsidavusio ir nuo a iki z buvimo kartu, pažystu.

 4. User has not uploaded an avatar
  Jureviciene prieš 4 sav.

  Sveikos mamytes, bukite geros pasidalinkite gydytojo Kestucio kontaktais. Aciu labai.

 5. User has not uploaded an avatar
  Sima1979 prieš 4 sav.

  868604506😊