Šokoladinis blynų tortas

Ingredientai: Kiaušiniai - 4 vienetai, Pienas - 1.5 stiklinės, Vanduo - 1 stiklinė, Miltai - 2 stiklinės, Kakavos milteliai - 0.5 stiklinės, Sviestas - 6 valgomieji šaukštai, Cukrus - 2 valgomieji šaukštai, Vanilinis cukrus - 2 arbatiniai šaukšteliai.

Visus produktus (išskyrus grietinėlę/kremą) išplakite ir valandą palaikykite šaldytuve. Iškepkite plonus blynus, pertepkite grietinėle arba kremu (arba kaitaliokite ir viena, ir kita), pabarstykite kakava ir papuoškite cukraus pudra.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.